O projektu

Informace o projektu

Bytový projekt výstavby bytů v Rožnově

Představujeme Vám exkluzivní bytový projekt v Rožnově, malebné lokalitě nedaleko srdce Českých Budějovic, který je jako stvořený pro rodiny hledající harmonii moderního bydlení a klidného okolí. Tento unikátní vilový bytový dům je synonymem pro komfort, bezpečí a styl, a to vše v bezprostřední blízkosti všech důležitých občanských vybaveností.

Bezpečnost a soukromí jsou zde na prvním místě, což dokazuje oplocení celého areálu spolu s elektronickou bránou, zajišťující klidný a bezpečný život pro Vás a Vaše děti. Pro milovníky aut a bezstarostné parkování nabízíme možnost zakoupení krytého či nekrytého parkovacího stání, které není zahrnuto v základní ceně bytu, ale poskytuje flexibilní řešení pro Vaše parkovací potřeby.

Každý byt v tomto projektu je navržen s důrazem na moderní trendy a pohodlí bydlení. K dispozici jsou sklepní kóje, které poskytují dostatek úložného prostoru. Společná zahrada je místem, kde se můžete uvolnit a načerpat novou energii. Představte si, jak si užíváte klidného večera při západu slunce, zatímco Vaše děti si hrají na budoucím dětském hřišti nebo vy relaxujete v posezení, které může být vybudováno dle přání a potřeb společenství vlastníků.

Lokalita projektu je ideální pro rodiny s dětmi. V blízkosti naleznete školu, školku, obchod Billa a další služby, které usnadňují každodenní život. Navíc, díky blízkosti centra Českých Budějovic, jsou všechny výhody městského života na dosah ruky, a přitom si užíváte klidu a pohody v příjemném prostředí Rožnova.

Tento projekt nejenže nabízí vysoký standard bydlení, ale také představuje výbornou investiční příležitost díky své výhodné poloze a kvalitě provedení. Vyberte si bydlení, které splní Vaše sny o klidném, ale zároveň dynamickém životě pro Vás a Vaši rodinu.

Splňte si sen o novém bydlení

Vizualizace k projektu

Postup výstavby – říjen 2023:

kontakt na prodejce

Napište nám

Pokud máte dotaz ohledně prodeje bytů v Rožnově, tak nás neváhejte kontaktovat.

*
*
*
*