Lokalita

Informace o Rožnově

lokalita

V našem developerském projektu v Rožnově u Českých Budějovic se můžete těšit na ideální kombinaci klidného bydlení a výborné dostupnosti městských služeb. Rožnov, situovaný v těsné blízkosti pulzujícího centra Českých Budějovic, nabízí to nejlepší z obou světů – poklidné prostředí pro rodinný život a snadný přístup ke všem výhodám města.

Pro rodiny s dětmi je tato lokalita zvláště přitažlivá. V bezprostřední blízkosti se nachází školy a školky, což zajišťuje pohodlný denní režim bez nutnosti dlouhých dojíždění. Pro vaše každodenní nákupy je k dispozici obchod Billa, který je dostupný pěšky, a zajišťuje tak snadné a rychlé nakupování.

Dopravní spojení do centra Českých Budějovic je hladké a efektivní, ať už využijete městskou hromadnou dopravu nebo osobní automobil. Pro milovníky aktivního životního stylu a přírody nabízí Rožnov také řadu cyklostezek a sportovišť, které umožňují trávit volný čas aktivně a ve zdravém prostředí.

Lokalita Rožnova je také atraktivní z hlediska investičního potenciálu. Díky své strategické poloze, kvalitě bydlení a rostoucí poptávce po bydlení v této oblasti, představuje koupi bytu v tomto projektu výhodnou investici do budoucna.

Zvolte si bydlení v Rožnově, kde se snoubí pohodlí moderního života s klidem a příjemným prostředím, ideálním pro rodinný život.

kontakt na prodejce

Napište nám

Pokud máte dotaz ohledně prodeje bytů v Rožnově, tak nás neváhejte kontaktovat.

*
*
*
*